| Volum | 800 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 122,2 mm |
| Diameter bunn | 102,8 mm |
| Høyde | 97 mm |
| Lokk | 122 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 360 |
| Antall per pall | 5400 |
| Minste bestillings-kvantum | 1 |
Plastboks 800 ml, Ø=122 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2046-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Kvadratiske bokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



