| Volum | 180 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 96,8 mm |
| Diameter bunn | 83,4 mm |
| Høyde | 40,5 mm |
| Lokk | 97 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 1024 |
| Antall per pall | 15360 |
| Minste bestillings-kvantum | 1024 |
Plastboks 180 ml, Ø=97 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2022-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Kvadratiske bokser
NA



