| Volum | 120 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 68,8 mm |
| Diameter bunn | 55,7 mm |
| Høyde | 53 mm |
| Lokk | 69 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 1953 |
| Antall per pall | 29295 |
| Minste bestillings-kvantum | 1 |
Plastboks 120 ml, Ø=69 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2003-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



