| Bestillingsvare | Ja |
|---|---|
| Volum | 60 ml |
| Høyde | 30 mm |
| Diameter | |
| Lokk | Ø=69 mm |
| Farge | Klar |
| Antall per eske | 2898 |
| Antall per pall | 43470 |
| Minste bestillings-kvantum | 2,520 |
Plastboks 60 ml, Ø=69 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2001-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Du liker kanskje også…
Plastbokser
NA
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA


