| Volum | 520 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 96,8 mm |
| Diameter bunn | 73,9 mm |
| Høyde | 113 mm |
| Lokk | 97 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 736 |
| Antall per pall | 11040 |
| Minste bestillings-kvantum | 736 |
Plastboks 520 ml, Ø=97 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2028-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



