| Volum | 600 ml |
|---|---|
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 192 mm |
| Bredde | 129 mm |
| Materiale | PP |
| Vekt | 28,5 g |
| Dekormulighet | IML |
| Funksjon 1 | Med forsegling |
| Funksjon 2 | Varmfylling 85-95°C |
| Antall per eske | 348 |
| Antall per pall | 5220 |
| Minste bestillings-kvantum | 348 |
Plastboks 600 ml 129×192 mm klar TP
NA
Produktnummer: 4052-klar
Kategorier: Plastbokser, Rektangulære bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



