| Volum | 1500 ml |
|---|---|
| Farge | Klar |
| Høyde | 59,3 mm |
| Lengde | 195 mm |
| Bredde | 195 mm |
| Antall per eske | 176 |
| Antall per pall | 2640 |
| Minste bestillings-kvantum | 176 |
Plastboks 1500 ml klar TP
NA
Produktnummer: 4072-klar
Kategorier: Kvadratiske bokser, Plastbokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



