| Volum | 1180 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 133 mm |
| Diameter bunn | 105,9 mm |
| Høyde | 130 mm |
| Lokk | 133 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 304 |
| Antall per pall | 4560 |
| Minste bestillings-kvantum | 1 |
Plastboks 1180 ml, Ø=133 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2056-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Kvadratiske bokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



