| Volum | 800 ml |
|---|---|
| Høyde | 50,2 mm |
| Lengde | 192 mm |
| Bredde | 129 mm |
| Materiale | PP |
| Vekt | 31,2g |
| Dekormulighet | IML |
| Funksjon 1 | Med forsegling |
| Funksjon 2 | Varmfylling 85-95°C |
| Antall per eske | 336 |
| Antall per pall | 5040 |
| Minste bestillings-kvantum | 336 |
Plastboks 800 ml 129×192 mm klar TP
NA
Produktnummer: 4054-klar
Kategorier: Plastbokser, Rektangulære bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA



