| Volum | 520 ml |
|---|---|
| Diameter | |
| Høyde | 103 mm |
| Lokk | 95×95 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Vekt | 18 gr |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 832 |
| Antall per pall | 12480 |
| Minste bestillings-kvantum | 832 |
Plastboks 520 ml 95×95 mm, klar TP
NA
Produktnummer: 4018-KLAR-1
Kategorier: Kvadratiske bokser, Plastbokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA



