| Volum | 3100 ml |
|---|---|
| Farge | Klar |
| Høyde | 112,3 mm |
| Lengde | 195 mm |
| Bredde | 195 mm |
| Antall per eske | 152 |
| Antall per pall | 2280 |
| Minste bestillings-kvantum | 152 |
Plastboks 3100 ml klar TP
NA
Produktnummer: 4076-klar
Kategorier: Kvadratiske bokser, Plastbokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



