| Volum | 1550 ml |
|---|---|
| Diameter topp | 148 mm |
| Diameter bunn | 117,7 mm |
| Høyde | 135 mm |
| Lokk | 148 mm |
| Farge | Klar |
| Materiale | PP |
| Dekormulighet | IML |
| Antall per eske | 252 |
| Antall per pall | 3780 |
| Minste bestillings-kvantum | 252 |
Plastboks 1550 ml, Ø=148 mm klar TP
NA
Produktnummer: 2066-klar
Kategorier: Plastbokser, Runde bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA



