| Volum | 280 ml |
|---|---|
| Lengde | 128 mm |
| Bredde | 95 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Materiale | PP |
| Vekt | 13,5 g |
| Dekormulighet | IML |
| Funksjon 1 | Med forsegling |
| Funksjon 2 | Varmfylling 85-95°C |
| Antall per eske | 792 |
| Antall per pall | 11880 |
| Minste bestillings-kvantum | 792 |
Plastboks 280 ml, 95×128 mm klar TP
NA
Produktnummer: 4024-klar
Kategorier: Plastbokser, Rektangulære bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA



