| Volum | 480 ml |
|---|---|
| Lengde | 128 mm |
| Bredde | 95 mm |
| Høyde | 63,5 mm |
| Materiale | PP |
| Vekt | 18 gr |
| Dekormulighet | IML |
| Funksjon 1 | Med forsegling |
| Funksjon 2 | Varmfylling 85-95°C |
| Antall per eske | 744 |
| Antall per pall | 11160 |
| Minste bestillings-kvantum | 744 |
Plastboks 480 ml, 95×128 mm klar TP
NA
Produktnummer: 4027-KLAR-1
Kategorier: Plastbokser, Rektangulære bokser
Relaterte produkter
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Plastbokser
NA
Kvadratiske bokser
NA



