| Bestillingsvare | Ja |
|---|---|
| Volum | 300 ml |
| Materiale | Copolyester Tritan (BPA Free) |
| Farge | Transparent |
| Dekormulighet | Ja |
| Høyde | 145 mm |
| Diameter topp | 64 mm |
| Diameter bunn | 47 mm |
| Vekt | 80 gram |
| Funksjon 1 | Tåler oppvaskmaskin |
| Antall per eske | 100 |
| Antall per pall | 5000 |
| Minste bestillings-kvantum | 5000 |
Relaterte produkter
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA
Plastglass
NA


