| Farge | Beige |
|---|---|
| Materiale | PE |
| Diameter A | 22 mm |
| Diameter D | 15 mm |
| Høyde B | 10 mm |
| Høyde C | 16 mm |
| Antall per eske | 5000 |
| Minste bestillings-kvantum | 1 |
Du liker kanskje også…
Brennevinsflasker
NA
Relaterte produkter
Plastkapsler
NA
Plastkapsler
NA
Plastkapsler
NA
Plastkapsler
NA
Plastkapsler
NA
Plastkapsler
NA








