| Bestillingsvare | Ja |
|---|---|
| Volum | 330 ml |
| Farge | Brun |
| Høyde | 221,5 mm |
| Diameter | |
| Vekt | 184 gr |
| CO2 innhold | 6 g/l |
| Innertrykk | 6 bar |
| Lokk | 26 mm CC |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Antall per pall | 3078 |
| Minste bestillings-kvantum | 6156 |
Glassflaske 330 ml Longneck – Lettvekt
NA
Denne flasken veier kun 184 gram, og tilfredsstiller dermed Vinmonopolets krav om vekt for å defineres som klimasmart emballasje.
Produktnummer: 8036595/9082388
Kategorier: Glassflasker, Lettvektsflasker, Ølflasker
Stikkord: klimasmart, kronekork, lettvekt, øl
Relaterte produkter
Glassflasker
NA
Glassflasker
NA
Glassflasker
NA
Glassflasker
NA
Glassflasker
NA
Glassflasker
NA


